Innokin Zlide Bakas 2ml

Produkto Pristatymas

Į Innokin Zlide Bakas yra naujai sukurta subohm bakas su 2ml e-sulčių talpa.Į Innokin Zlide priima Novatoriškas Z-PLEX3D akių ritė, kurios galėtų panaikinti karštuosius taškus ir pagreitinti šilumos sklaidos ilgalaikį gyvenimą ir didelį skonio.Su lengvai stumdomas viršuje užpildyti dizainas, Innokin Zlide yra lengva pildyti be nuotėkio.Plius tiksliai reguliuojamas dugno, oro srauto kontrolė, Innokin Zlide Purkštukai yra tikrai puikus vaping prietaiso.Tiesiog gauti tai dabar!

Parametrai

Dydis: 22.7 x 45.9 mm

Talpa: 2 ml

Ritė: Z-PLEX3D 0.48 ohm akių ritė

Siūlai: 510

Naujoviškas Z-PLEX3D akių ritė

Lengvai pastumkite į viršų, pildant projekto veiksmingai nuotėkio įrodymas

Tiksliai reguliuojamas dugno oro srautas

Vaikas-Įrodymas, dizainas

Jis ateina su 1 Innokin Zlide Bakas (Z-PLEX3D 0.48 ohm akių ritė iš Anksto įdiegta) 1x 1.6 ohm Kanthal Ritė 1x Pakeitimo Lašelinę Patarimas 1x Pakeitimo Stiklo 1x Pakeitimo O-ring Set

Paprastos pakavimo.Įprasta Pakavimo gamykloje, pakavimo gali keistis be išankstinio įspėjimo.

510 sriegis.Ji neateina su skysčių, jums turi pirkti atskirai.Į Innokin Zenith Pakeitimo Ritė ir Innokin Stiklo Vamzdelis Zlide Bakas yra taip pat MŪSŲ PARDUOTUVĖJE.

Žymos: e cigarett purkštukai, zlide, innokin zenith, baterija ecig, ego clearomizer, rdta purkštukai rta, rezistorių innokin zlide, innokin rinkinys, mod vape, ritė innokin.

Medžiaga Metalo
Suderinama Modelis Poliarizuota
Modelio Numeris Innokin Zlide bakas
Ritės Tipas Keičiamomis
Sriegis 510
Prekės Pavadinimas Innokin
Dydis 22.7 x 45.9mm
Talpa 2ml
RITĖ Z-PLEX3D 0.48 ohm akių ritė

Parašyti atsiliepimą

Naujas Originalus Innokin Zlide Bakas, 2 ml Talpos Vape Purkštukai WithTop Pripildymo Dangtelis Suderinama Su Z-spiralinės Linijos E-Cigarečių Garintuvas

Papildoma informacija

Kaina:€12.49

Kategorija:įvairūs

SKU: w924

Atsiliepimai: