ThinkScan S01 Visos Sistemos Diagnostika:

Su aukščiausios sistemų diagnozavimas, tai daugiafunkcinė obd2 skaitytuvas gali būti naudojamas norint perskaityti visas prieinamas sistemas " ECU informacija, siekiant palengvinti transporto priemonių diagnostikai.Sukomplektuotas sistemas skirtis nuo skirtingų automobilių, ir jie paprastai yra Variklis, pavarų dėžė, ABS, SRS, SAS, PSSS, EPB ir Kuro sistemų ir kt. 1. Skaityti Dtc, iš automobilio kontrolės sistemas, surasti problemas srityse, ir pasiūlyti sprendimus; 2. Ištrinti kodai lengvai po to, Dtc išrinkti ir tam tikri remonto darbai buvo atlikti; 3. Live duomenys rodo, kiekvieno elemento parametras rodomas analoginis, tekstas, signalo grafikas rūšių ir kt.; 4. Aktyvus testas, naudojamas prieigai prie transporto priemonės konkrečių posistemio ir komponentų bandymams.

5 RESET PASLAUGOS:

Šis OBD2 skaneris yra specialiai sukurta siekiant suteikti jums greitą prieigą prie transporto priemonės sistemų, įvairių reguliaraus remonto ir techninės priežiūros darbus spektakliai.Yra kai kurie dažniausiai naudojami specialūs reset paslaugų sąraše jūsų nuorodos: 1.ETS Reset –Įvertinti Elektroninės droseline sklende Sistema , stebėti iš arti grandinės įtampos ir srovės, ir įjungti iš naujo po išardymo, keitimo ar valymo droseline sklende. 2.Naftos Lempos Reset –Atlikti iš naujo Variklio Alyva Gyvenimo sistema, kuri apskaičiuoja optimalų naftos gyvenimo keitimo intervalas priklauso nuo transporto priemonės vairavimo sąlygų ir klimato. 3.SAS Reset –atlikti kalibravimo Vairo Kampo Daviklis, kuris nuolat saugo dabartinės vairo padėtis, kaip važiuoti tiesiai į priekį padėties jutiklis EEPROM. 4.EPB Reset –Išlaikyti elektroninės stabdymo sistema saugiai ir veiksmingai išjungdami ir įjungdami stabdžių valdymo sistemą, nustatant stabdžiai, po disko, ar mygtukai pakeitimas, ir kt. 5.DPF Regeneracija –Valdyti DPF regeneracija, DPF komponento pakeitimas mokyti ir DPF mokyti-po pakeisti variklio valdymo blokas.

ThinkScan OBD2 Savybės ir Privalumai:

1.Palaiko dažniausiai reikalaujama techninės priežiūros paslaugos , pvz., EPB/SAS/DPF/ETS/Naftos Lempos iš naujo . 2. Greitas Testas funkcija bandomosios transporto priemonės dauguma elektroninėms sistemoms,pavyzdžiui, pavarų dėžės, važiuoklės ir kėbulo kt elektronines sistemas. 3. Skaito ir išvalo diagnostinius gedimų kodus ir atstato 4 MIL. Prašymai ir bylos gyventi jutiklių duomenis, 5. Gyvų duomenų diagrama 6. Susilieja grafikus lengva ir intuityvi diagnozė 7. Ekranai freeze frame duomenys 8. Nuskaito ECU informacija 9. Veikia sudedamoji dalis/sistema, bi-directional tyrimai 10. Pritaria dauguma kelių kalbų meniu programinė įranga ......

Žymos: autel maxicom mk808, autocom cdp, obd2 skaneris, launch x431, suomių kalba, skaitytuvas, automobilių skeneris, mercede amg, renault scenic, ELM327.

Funkcija 1 OBD2 automobilių diagnostikos įrankis
Programinės Įrangos Atnaujinimas Taip
Dropshipping Parama
Parama įvairių kalbų Anglų/Prancūzų/Vokiečių/Japonų/ Portugalų/Italų/Ispanų
Kalbos Ispanų
Kilmės KN(Kilmės)
funkcija 3 OBD 2 Skenerio Benz
Programinės Įrangos Versija Visas Sistemos Diagnostikos Benz
Aparatinės Įrangos Versija 2020 naujausias versija
Produktas ThinkScan S01 OBD2 Automobilių Diagnostikos Įrankis
Retail Pakuotė pakavimo dėžutė
Funkcija Visą OBD2 Funkcijų
Prekės Pavadinimas THINKCAR
Reset Funkcijos NAFTOS SRS EPB SAS DPF Reset Funkcijos
Specialios Funkcijos -
Funkcijos 2 Diagnostikos Įrankis, Profesionalus OBD 2
Elemento Tipas Kodas Skaitytojai & Scan Įrankiai
Sertifikavimo ROHS

Parašyti atsiliepimą

THINKCAR ThinkScan S01 OBD2 Automobilių Diagnostikos Įrankis, Profesionalus OBD 2 Scanner Visas Stabdžių Sistemos Alyvos ETS SAS DPF Atstato BENZ Auto

Papildoma informacija

Kaina:€65.98

Kategorija:įvairūs

SKU: w695

Atsiliepimai: