Gluta C Balinimas Kūno Šveitimas

Glutationo.Vitaminas C. Papajos Fermentų

GALIA 3!!!

Išmokas;

3X Balinimo nuo GLUTATIONO

Vitaminas C & Papajos fermentų

Smoothening & Minkštėjimo

Drėkinamasis miręs ir pleiskanojanti oda

Drėkinamasis

Švelnus & Ne Dirgina

Meistriškai suformuluota, hipoalergicznych ir dermatologas išbandyti.

Kaip naudoti :

Taikyti ir masažas švelniai viso kūno, nukreiptas į tamsų ir grubus srityse .Nuplaukite vandeniu.Naudokite kasdien.Norėdami gauti geriausius rezultatus, atlikti savo odos priežiūros režimas su Gluta C Intensyvus Balinimas, Veido ir Kūno Muilas ir Kūno Losjonas su SPF 25. Laikyti žemesnėje 28degrees.

Alerginės Reakcijos, Odos Balinimo

Alerginės reakcijos gali pasireikšti iš odos balinimas, ir rezultatas būtų deginimas arba niežulys, odos..Alerginis kontaktinis dermatitas yra medicininis terminas, vartojamas aprašyti alerginės reakcijos, medžiagos sąlyčio su oda.Alerginė reakcija būtų orderis sustojimo naudoti odos balinimas kremai, muilas iš karto, ir kreiptis medicinos pagalbos, jeigu reakcija yra sunki.Su alerginis kontaktinis dermatitas, alergija, turėtų įsikurti keletas dienų po odos nebėra kontakto su odos balinimo kremas. / muilas.

Žymos: blizgučiai hairbrush, kremas pabalti pažasties, dmae milteliai, šveitiklis vienodas, glutathion, papajos augalų, gluta muilas, drėkinamasis kavos kūno šveitimas, krūtų formos up liemenėlė, benoquin kremas.

Elemento Tipas Šveitiklis & Organizmo Valymo
NET WT 120g

Parašyti atsiliepimą

Gluta C Intensyvus Odos White Balinimo Glutationo Papajos Fermentų Kūno Šveitimas 120g

Papildoma informacija

Kaina:€24.44

Kategorija:įvairūs

SKU: w510

Atsiliepimai: