Dirvožemio pH-Metrą Dirvožemio drėgmės matuoklis Augalų Žiedų Žymiklį lauko Dirvožemio Detektorius PH Testeris Rūgštingumo Matuoklis Analizatorius sodo gėlių 40%nuolaida Savybės:

1. Ji yra skirta eksportui, nėra energijos, galite išmatuoti dirvožemio PH laipsnį.

2. Lengva naudoti.

3. Geros kokybės.

4.zondas institucija su telefono laido jungtis, iškedentas iki maždaug 1 metras,skaitymo ir patogiau.

5.kūno diržo ir zondo lizdas, lengva nešiotis ir srauto matavimo technikai.

6.Matmenys: 11 * 6 * 3CM

7.Zondo ilgis: 16cm 1.Kas yra pH?

Pirkdami naujas augalų įsteigti ar nauja sodo ,svarbu išbandyti ph jūsų užtikrinti dirvožemio rūgštingumas lygiai teisingas .Jūsų dirvožemyje yra ph gali būti gana skirtingi įvairiose savo sode ,ir todėl kiekviename rajone jūs ketinate augalų turėtų būti paragavo. 2.pH ir jūsų Dirvožemyje.

pH aprašoma, kaip rūgštimi ar šarmu, dirvožemio yra.Skaitant pH yra neutarl,virš reiškia kreidinis ,šarminės aoil.Nors rodmenys pH7 žemyn pH4 rodo, rūgštus dirvožemis.

Augalai skiriasi savo pageidavimus į aukštą,neutralus arba žemas pH ir jūs galite pamatyti žvilgsnio, kas jūsų augalams labiau patinka mūsų augalai pH pirmenybės list.By naudodami mūsų soi; ph testeris galite nuspręsti keisti savo dirvožemio, ar pirkti augalus, kurie tinka dirvožemio tipas, jūs turite . 3.Atsižvelgiant į bandymo.

Vieta zondą į talpyklą paruošti dirvą .Įmaišykite vieną ar du kartus, siekiant užtikrinti, kad dirvožemis yra gerai pasiskirsto ant paviršiaus zondo.

Palaukite 60 sekundžių ir imasi skaityti .

Palyginkite savo bandymo rezultatai kiekviename grunto plotas ir patikrinti prieš ph pirmenybę teikia augalai norite augalų.Dauguma augalų jau iki;referencinių bent 1ph tašką.

Pastaba: šis punktas ateina be mažmeninės prekybos dėžutė ir baterija,ačiū!

Žymos: dirvožemio bandymas, juanjuan parduotuvė, phmetro, grindų termometras, srovės testeris, vna analizatorius, esr matuoklis, ph, augalai drėgmės matuoklis, gliukozės matuoklis.

Modelio Numeris Dirvožemio testeris
Su Apšvietimu, Ar Ne No
Prekės Pavadinimas JUANJUAN
Ekrano Tipas ANALOGAS
"PASIDARYK pats" ir Reikmenys Santechnikos darbai
Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

Dirvožemio pH-Metrą Dirvožemio drėgmės matuoklis Augalų Žiedų Žymiklį lauko Dirvožemio Detektorius PH Testeris Rūgštingumo Matuoklis Analizatorius sodo gėlių

Papildoma informacija

Kaina:€9.98

SKU: w49

Atsiliepimai: