Specifikacija:

Medžiaga: Nailonas

Spalva: kaip parodyta pitures

Dydis: apie 19.5 cm ilgio, apie 11cm pločio

Tinka "Apple", "Samsung", "Nokia", HTC, "Motorola", "Xiaomi, "Huawei", "Lenovo", ZTE, Meizu, Coolpad ir t.t. telefonu.Taip pat gali būti naudojamas GPS vietos nustatymo, vairavimo, diktofonas, mobilių kietųjų diskų ir kitų elektroninių prietaisų, vežančių paketas (su sąlyga, kad dydis pagal įdėti).

Pakuotė:

1 X Maišelis(Tik maišelis)

Yra du sluoksniai:

Pirma, telefoną į išorinį sluoksnį, jūs galite sumažinti kai kurių mobiliojo telefono spinduliuotės ir neturi įtakos telefoną, prijungtą prie telefono ir tekstinius pranešimus;

Antra, telefoną į vidinį dangtelį, dangtelis, gali ne tik užkirsti kelią mobiliųjų telefonų elektromagnetinio spinduliavimo, siekiant apsaugoti žmonių sveikatą, taip pat galite apsaugoti telefono signalą, telefono "miego" būseną, pašaliečių gauti per siekiant išvengti gėdos neturi atsiliepti telefonu, bet taip pat kovos su priekabiavimu Suteikti sau laisvo laiko.

Žymos: ekologinio, rankinė, jammer gps blokatorius, radijo signalo blokatoriai, blokatorius, signalo, signalo blokavimo didelis krepšys, kameros signalo blokatorius, krepšys parduotuvė, stabdžių emf, pul audinio maišelis.

Tipas Laikymo Krepšiai
Funkcija Lankstymo
Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

RF Signalo Blokavimo Ekranas Telefono dėklas, Maišelis Kovos su EML Spinduliuotės Apsaugos Dangtelis

Papildoma informacija

Kaina:€3.90

SKU: w246

Atsiliepimai: