3CYL Etanolis automobilių rinkinys

E85 konversijos rinkinys Flex etanolio Kuro alternatyvaus kuro su Šalto Paleidimo Asst. jungtys neprivaloma EV1, EV6,Nippon Denso, Delphi, "Toyota" ir "Honda".

Maloniai pls palikite pranešimą apie jungtis reikia.

E85 Flex Kuro Konversijos Rinkinys (4/6/8 Cilindrų pasirinktinai)

Pagrindiniai Punktai: 1. PASTATYTAS TEMP.JUTIKLIS; 2. ŠALTO, ASST / Šalto Variklio paleidimo Asst ; 3. 3 Cil /modeliai su jungčių tipai; (jeigu jums reikia 4CYL 6CYL 8CYL , prašome susisiekti su manimi , Ačiū už tai ) 4. CE patvirtintas ir atitinka Europos direktyvų 5. flex etanolio kuro alternatyvaus kuro su Konkurencinga kaina; Produkto aprašymas:

E85 flex etanolio kuro alternatyvaus kuro leidžia benzinas tik transporto priemonėms važiuoti etanolis kaip alternatyvius degalus.

flex etanolio kuro alternatyvus kuras diegiamas kaip "prijungti ir leisti" įrenginį į transporto priemonių kuro Įpurškimo sistema, naudojant nukreipimas signalą iš E. C.

M. degalų purkštuvus.

Mes teikiame OEM gamybos paslaugos už pasaulio platintojų E85 pramonė;

Mes siūlome visas serija e85 flex etanolio kuro alternatyvių degalų, sudaro 3, 4, 6, 8 Cyl modeliai su jungčių tipai galima EV1, EV6, Nippon Denso, Delphi, "Toyota" ir "Honda".

flex etanolio kuro alternatyvaus kuro su TIESA šalto pradedant asst.technologijos ir pastatytas temp.jutiklis.Kad komplektai bus, žinoma, būti lengva savo variklį šalto paleidimo, kai temp.nukrinta žemiau 10°C.

flex etanolio kuro alternatyvių kuro CE patvirtintas ir atitinka Europos direktyvų: 2004/108/EB, EN55022: 2010 M., EN61000-3-2:2006+A1:2009+A2:2009, EN61000-3-3:2008, EN55024:2010

Pagrindinės Savybės:

** flex etanolio kuro alternatyvaus kuro kūrinius apie savo transporto priemones OBD2 išmetamųjų teršalų kiekį ir kuro kartografavimo sistemų, kurios sukuria automatizuotas perėjimas tarp dujų ir etanolis.Kadangi kuro žemėlapis automatiškai nustatyti jūsų transporto priemonių, jums tik reikia užpildyti, kuri mišinio etanolio ir dujų jums pasirinkti.

** Geresnių sprendimų, naudojamų transporto priemonių, taip pat naujų ir įvairių technologijų, kaip auto gamintojai išeiti; atitiktis Multi-Išstūmimo Sistema (VNI) benzininiai varikliai.

** Low temp.Šalto Variklio Paleidimo Asst.

** flex etanolio kuro alternatyvus kuras turi kodą, kuris prisitaiko prie transporto priemonių, kad lašas cilindrus degalų ekonomiją.

** flex etanolio kuro alternatyvių degalų yra kodas, kad laikrodžiai chaotiškai, klaidinantys signalai ir išsijungia operacija, kol problema dingsta.Tai yra saugos funkcija, siekiant užkirsti kelią potvyniams.

** flex etanolio kuro alternatyvus kuras turi naują funkciją, kuri stabilizuoja įtampą signalas mikroprocesorių tuo atveju, klientas turi didelės amp lygiosios (didelis stereo, ir pan.)

prašome žinote, kad :

1.E85 įpurškimo sistema ir koreguoja oro/kuro santykis automatiškai. 2. E85 injekcijos, pagaminti nuo 1990 m. (nėra suderinama su sistemomis K-Jetronic / Tiesioginis Įpurškimas / Karbiuratoriai). 3. E85 kit, tinka tipiškas kolektorius kuro įpurškimo benzininiai varikliai, su DC12V, baterija, degalų įpurškimo\ \ 's varžos 9-22Ohms.Dalinė automobiliai su 4V DC maitinimo, netinka mūsų rinkiniai.

Žymos: bmw e85, kietas pro, e85, etanolis rinkinys, gaisro etanolis, keramikos fakelas, ranger rover, e85 kit, e85 kuro flex, aitvaras etanolis.

Elemento Tipas Kabeliai
Prekės Pavadinimas POMIACAM
Kištuko Tipas NĖRA
Modelio Numeris e85
Dydis mini
Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

E85 Etanolio rinkinys 3CYL gamyklos suderinama su 98% iš benzinu varomų transporto priemonių 3cyl , Etanolis automobilių Dyzelinas modifikacijos, Priedai E85

Papildoma informacija

Kaina:€95.47

Kategorija:įvairūs

SKU: w238

Atsiliepimai: