20pcs/box Vienkartiniai Sterilūs Tatuiruotė Kasetė Adatos Apvalus Įdėklo Profesinės Pasukimo Pen Priedai

WJX Kasetė Adatas, patento, dizaino, kad adatos veikia labai stabiliai ir sklandžiai, turi Mažiausią Alavo lydmetalis išvengti cheminis procesas, siekiant užtikrinti saugumą.

Specialių Atoveiksmis - yra keturi specialūs gumelės, kad palengvinti spaudimą adatos baras

Medicinos lygio LG PC - pagaminti naudojant PC polikarbonatas, Polikarbonatas yra bespalvis, permatomas, atsparus karščiui,atsparus smūgiams.

Medicinos lygio LG PC

Rėmas pagamintas PC polikarbonatas, Polikarbonatas yra bespalvis, permatomas, atsparus karščiui, atsparus smūgiams, liepsną, BI lygyje, ir yra geros mechaninės savybės, esant įprastai naudoti temperatūroje.

Originalus Dizainas

Iš adata išorinis apvalkalas adata, siūlai, ir net kiekviena dalis, mes turime atlikti sluoksnis tikrinimo ir tyrimo, kad adata vyktų sklandžiai, daugiau sutaupyti, dažai, greitai, spalvos, mažai odos nuostolių, ir kiekviena detalė yra svarbi.

Žemiausios Alavo Lydmetalis

Adatos viela yra nustatyta garinimo ir iškrovimas adatos, plastikiniai rinkiniai ir tikslias formų, kurios labai sumažina suvirinimo procesą, taip išvengiant cheminio ėsdinimo procesą ir užtikrinti saugos ir higienos kiekvieno adatos viela.

Kryžiaus Ribotuvas

Dizainas secant adata yra panašūs vienas į kitą.Stabilizavimo įtaisas kryžius adata gali padaryti adatos paleisti nuolat ir padidinti rašalo saugojimo tuo pačiu metu.

Pakuotė: 20pcs per langelį Naujų ir senų pakavimo bus siunčiami atsitiktinai

Žymos: tatuiruotė kasetė needl, mihawk oficiali parduotuvė, dragonhawk pasaulio parduotuvę, wjx tatuiruotė, įranga tatuiruotė, dragonhawk, chayenne mašina, dragonhawk tatuiruotė, kaištiniai kasetė adata, dragonhawk rinkinys.

Tipas Tatuiruotė Adatos
Prekės Pavadinimas dragonhawk
Atskiras paketas Vienas pc per sandarų maišelį
Produkto pavadinimas LR Kasetė adatos
Tinkamas Rotacinis Pen/tatuiruotė mašina
Prekės ženklas WJX adatos
useage Body Art & Permanentinis Makiažas
Modelio Numeris Apvalus Įdėklo LR
Kilmės KN(Kilmės)
Privalumas Tolygus ir Stabilus

Parašyti atsiliepimą

Dragonhawk 20pcs LR Tatuiruotė Kasetė Adatos, Vienkartiniai Sterilūs Pasukimo Pen WJX Makiažas Mašina Pen Tatuiruotė Tiekimo Reikmenys

Papildoma informacija

Kaina:€18.53

Kategorija:įvairūs

SKU: w219

Atsiliepimai: