Dėmesio: Skaitykite instrukcijoje čia iki sumontavimo.

Techniniai Parametrai

Produkto Pavadinimas: Difuzinis atspindintys Jutiklis Powr sąnaudos: mažiau nei 1,5 M Maksimali srovė: 0.3 mA Maks.aptikimo atstumas:0-5m,Atstumas gali būti koreguojami.Objektų aptikimas:ne permatomas objektas, lager, nei 1mm Atsako Apsaugos lygis:IP65(IEC Specifikacijas) Laikas: mažiau nei 2ms Izoliacijos varža: daugiau nei 20Ω Aptikimo kampas: 3~20 ° Darbinė temperatūra:-10 ~ +60°C Korpuso medžiaga:ABS Kabelio ilgis: 1.2 m Vandeniui atspari versija yra taip pat prieinama, susisiekite su mumis, jei jus domina.

Pavyzdžiui, jungiantis 5 laidais pereiti

Išvesties tipas:

NPN, PNP, Normaliai atviras(NO) ir normaliai uždaras(NC): pasirinkite vieną, pagal savo reikalavimo, išėjimo tipas skirtumai yra šie: NO ir NC-valstybės jutiklio kontaktų, kai nėra indukcija. -Normaliai atviras: Kai arti jungiklis jutiklis yra ne veiklos (kai nėra objekto jaučia), kontaktas yra atidaryti ir uždaryti, kai artumo jungiklis jutiklis pojūčių objektas.Paprastai atviras, signalo išėjimas išjungtas normalios būsenos.Kai objektas yra stebimos, kontaktų uždarytas ir signalas išėjimo. -Paprastai uždaro tipo: Kai arti jungiklis jutiklis neveikia, kontaktų nedirba ir yra atjungiamas, kai artumo jungiklis jutiklis pojūčių objektas.Paprastai uždarytas, kad signalo išėjimas į normalų valstybės ir signalas, nuolat produkcija, kontaktai atsijungia, kai daiktas yra stebimos, ir produkcija yra išjungtas.NPN: žemos įtampos išėjimo, neigiamas signalas.PNP: galia aukštos įtampos teigiamas signalas NPN NR.: normaliai atviras.Objektas aptiktas, juoda linija bus išėjimo neigiamą įtampą NPN NC: normaliai uždari.Objektas aptiktas, curcuit yra nukirpimas ir išėjimo signalas PNP, NR.: normaliai atviras.Objektas aptiktas, juoda linija bus išėjimo teigiamą įtampa PNP NC: normaliai uždari ir black line produkcija didelį potencialą signalas.Objektas aptiktas, curcuit yra nukirpimas ir išėjimo signalas.

Pastabos

1.Siekiant išvengti neigiamo poveikio iš aplinkos ir įtampos, prašome nustatyti aptikimo atstumas per 2/3 maksimalus detekcijos atstumas. 2.Aukštos įtampos laidas ir maitinimo laidas gali sukelti trikdžius su jutiklio laidus.Jutiklių laidas turėtų būti įdiegta atskirai. 3.Galia turi būti nukirpti, kai laidų.Elektros jungtis turėtų griežtai žr. instrukcijas. 4.Jeigu išlaikymo reikalingas, kreipkitės į specialistus.

Žymos: ir infraraudonųjų spindulių kliūčių vengimo jutikliai modulis, Aušros Jutiklis, led judesio jutiklis, radiatoriaus vožtuvas zigbee, 24v jutiklis, juda jutiklis spycam, durų daviklis, zynq, amp potenciometras, buvimas jutiklis zigbee.

Aptikimo diapazonas 0-5m
Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Numeris QHWE3K100
Reakcijos Laikas 0.2 s
Prekės Pavadinimas QHW

Parašyti atsiliepimą

5m aukščio Garažo Durų jutiklis Difuzinis Atspindintis Linijiniai įjunkite Infraraudonųjų spindulių judesio daviklis Dectector kliūčių išvengimo

Papildoma informacija

Kaina:€5.49

Kategorija:įvairūs

SKU: w1386

Atsiliepimai: