Produkto Pavadinimas: Skorpionų Nuodai Skausmo Gipso Pakuotė: 8 gabalas /maišas, Tinkamas Apimtis: Padėti gydymo cevical stuburo,pečių periarthritis,stuburo, juosmens raumenų įtampą,kelio sąnario skausmas.Stop naudoti ir paklausti gydytoju, jei: 1. Bėrimas,skausmas ar pernelyg didelio odos sudirginimas. 2. Sąlygos blogėja. 3. Simptomai išlieka ilgiau nei 7 dienas arba išvalyti ir occour kartą per kelias dienas.Kaip Naudoti: 1. Nusiplaukite rankas, prieš klijuojant pleistrą. 2. Švarią ir sausą pažeistos srities. 3. Sulenkite pleistrą ir pašalinti kino atskleisti lipnios pusės. 4. Taikyti klijų pusėje tiesiogiai ant odos, paveiktą vietą. 5. Tik naudoti vieną pleistrą paveiktoje zonoje, pleistras gali trukti iki 8-12 valandų. 6. Nusiplaukite rankas nuėmus pleistrą. 7. Jei skausmas yra nuolatinis 8-12 valandas po pirmojo pleistro ir antrą pleistras negali būti taikomos. 8. Prašome pašalinti pirmas pleistras, prieš klijuojant naują.Nurodymai, naudojant nuskausminimo pleistras.Atsargumo priemonės: 1. Naudoti tik taip, kaip nurodyta.Tik išoriniam naudojimui. 2. Vengti kontakto su akimis, gleivine, bėrimas, žaizdų ar pažeistos odos. 3. Alerginė asmuo, reikia pasikonsultuoti su gydytoju 4. Jei turite jautrią odą, pasikonsultuoti su gydytoju .prieš naudojant. 5. Nenaudokite šildymo kilimėlis. 6. Nutraukti vartoti ne mažiau kaip vieną valandą prieš vonia ir nereikia naudoti iš karto po vonia.

Žymos: gipso, ortopedijos skausmas, skausmas pleistras, raumenų gipso, medicinos gipso skausmas atsarginiais, pėdų pleistras skausmą, atgal pleistras skausmą, analgetikas gipso, medikas gipso, skausmas reliev.

Prašymas Įstaiga
Modelio Numeris Sąnarių Skausmą Malšinančių
Kilmės KN(Kilmės)
Prekės Pavadinimas ZB

Parašyti atsiliepimą

400pcs/50bag Kinijos Skorpionų Nuodai Ekstraktas Atleisti Pleistras Kelio Sąnario Skausmas Gipso Kūno Reumatoidinio Artrito Skausmo

Papildoma informacija

Kaina:€18.99

Kategorija:įvairūs

SKU: w1297

Atsiliepimai: